• Aktualności
  • Nowa odsłona Bankowości Internetowej oraz BSGo dla klientów indywidualnych

Bankowość Internetowa oraz BSGo z nowymi możliwościami

Już 12 października 2022 r. nasza Bankowość Internetowa i Mobilna BSGo zmieniają się dla Ciebie.

Co może Cię zaskoczyć?

Pierwsze co zauważysz, to odświeżona szata graficzna. Dodaliśmy nowe ikony i ilustracje, zmieniliśmy kolorystykę. Co najważniejsze, rozszerzyliśmy funkcjonalność bankowości internetowej:

Historia transakcji

Wszystkie zrealizowane transakcje znajdziesz w miniaplikacji Historia transakcji. Domyślnie system wyświetla ograniczoną liczbę ostatnich transakcji, ale możesz ustawić własne wartości filtrowania.

Przelewy oczekujące

Zlecone przez Ciebie przelewy oczekujące na realizację, znajdziesz zarówno w miniaplikacji Przelewy w zakładce Oczekujące, jak i w miniaplikacji Rachunki, w zakładce Przelewy oczekujące.

Zlecenia stałe

Jeśli często wykonujesz powtarzalne przelewy (np. za abonament internetowy) możesz utworzyć Zlecenie stałe i zarządzać nim w miniaplikacji Przelewy - zakładka Zlecenia stałe.

Pobieranie potwierdzeń

Potwierdzenia zrealizowanych transakcji pobierzesz w miniaplikacji Historia transakcji. Wystarczy, że klikniesz w wybraną transakcję a nastęonie w menu, które się pojawi, zaznaczycs Pobierz potwierdzenie.

Przelewy odrzucone

Jeśli z jakiegoś powodu zlecony przez Ciebie przelew nie będzie mógł zostać zrealizowany, informację o tym znajdziesz w miniaplikacji Przelewy, w zakładce Odrzucone.

Wczytywanie list

Wprowadziliśmy dynamiczne wczytywanie treści na listach, czyli brak tzw. stronicowania. Na długich listach kolejne wersy (np. liście transakcji) wczytają się dynamicznie w trakcie przewijania strony.
Znajdziesz nas też tutaj