• ROLNICY
 • Przelew natychmiastowy - EXPRESS ELIXIR
 • Przelew natychmiastowy - EXPRESS ELIXIR

  Przelew natychmiastowy - EXPRESS ELIXIR

  Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej?

  Teraz, dzięki przelewom natychmiastowym Express ELIXIR, jest to możliwe.

  Express ELIXIR to przelew natychmiastowy – większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy.

  Klienci Banku Spółdzielczego w Lubawie mogą korzystać z systemu Express ELIXIR Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. i w ciągu zaledwie kilku sekund przelewać pieniądze ze swojego rachunku na dowolny rachunek banku, który jest uczestnikiem systemu.

  Express ELIXIR - przelew natychmiastowy - to:

  • dostępność – przelew natychmiastowy Express ELIXIR jest dostępny we wszystkich placówkach naszego Banku oraz w systemie bankowości internetowej ,
  • szybkość – przelew Express ELIXIR wykonywany jest natychmiastowo – większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy,
  • bezpieczeństwo – Express ELIXIR obsługuje Krajowa Izba Rozliczeniowa, instytucja, która od ponad dwudziestu lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.

  Więcej informacji o systemie Express ELIXIR dowiesz się na www.expresselixir.pl

  Przydatne informacje

  Jak wysłać Express ELIXIR

  Przelew natychmiastowy Express ELIXIR możesz zlecić dokładnie tak samo, jak standardowy.

  Nie musisz instalować żadnej aplikacji ani nigdzie się rejestrować.

  Jedynym warunkiem jest dostępność usługi w banku odbiorcy.

  TUTAJ SPRAWDZISZ BANKI DOSTĘPNE W USŁUDZE.

  Aby wykonać przelew natychmiastowy, wystarczy zalogować się do systemu bankowości elektronicznej i wybrać odpowiednią opcję lub zlecić przelew w placówce. Po zaakceptowaniu transakcji pieniądze trafiają do odbiorcy w ciągu kilku sekund.

  Kwota pojedynczego przelewu natychmiastowego może wynieść nie więcej niż 20.000,00 zł, jednak takich przelewów możesz zlecić kilka.

  Zlecenia realizowane są wyłącznie w PLN na rachunek w innych bankach krajowych i nie obejmują przelewów na rachunek Urządów Skarbowych (US) i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS).

  Zapoznaj się z tabelą godzin realizacji przelewów

  Ile kosztuje przelew Express ELIXIR

  Aby dowiedzieć się ile zapłacisz za przelew zapoznaj się z Taryfą opłat i prowizji:


  Kiedy warto korzystać

  Z Express ELIXIR możesz szybko i bezpiecznie wykonać przelew na konto w innym banku.

  To praktyczne rozwiązanie sprawdza się zawsze, gdy musisz błyskawicznie uregulować należności lub natychmiast wysłać komuś pieniądze. Środki trafiają na wskazany rachunek bankowy w kilka sekund od zatwierdzenia transakcji.

  Dzięki systemowi przelewów natychmiastowych Express ELIXIR szybko i wygodnie przelejesz pieniądze z banku do banku w sytuacjach, gdy liczy się czas, np.:

  • uregulowanie płatności za telefon, gaz czy inne usługi,
  • spłata raty kredytu czy karty kredytowej,
  • konieczność natychmiastowego zasilenia konta bankowego bliskiej osoby,
  • realizacja transakcji wymagających natychmiastowego przepływu środków, np. na zakup samochodu, na uregulowanie płatności za przedmiot umowy u notariusza.
  Bezpieczeństwo

  Już od wielu lat, dzięki KIR możesz bezpiecznie wykonywać przelewy między bankami w Polsce. Umożliwia to uruchomiony w 1994 roku system rozliczeniowy ELIXIR, który jest uznawany przez Narodowy Bank Polski za system płatności systemowo ważny (Systemically Important Payment System, SIPS).

  Za jego pośrednictwem realizowane są wszystkie standardowe przelewy międzybankowe w kraju. System ELIXIR przetwarza blisko 1,5 mld transakcji rocznie, co oznacza, że każdego dnia rozlicza ich średnio 6 milionów. Żadna z nich nie została dotychczas zakwestionowana. Aby ułatwić Ci szybkie przesyłanie pieniędzy, KIR w czerwcu 2012 roku uruchomił system przelewów natychmiastowych Express ELIXIR. Był to pierwszy w Polsce, a drugi w Europie (po rozwiązaniu brytyjskim), system umożliwiający dokonywanie natychmiastowych przelewów bez pośredników. Express ELIXIR pozwala na wykonanie natychmiastowego przelewu niezależnie od pory dnia czy tygodnia.

  Centrala Banku - Sekretariat

  ul. Rzepnikowskiego 2
  14-260 Lubawa

  Telefon - (+48) 89 645 21 99
  Fax - (+48) 89 644 92 42
  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Godziny otwarcia pn-pt: 8:00–16:00

  NIP: 744-000-30-70
  REGON: 000503907
  KRS: 0000093288
  Kod SWIFT Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.: POLUPLPR

  Zastrzeżenie karty: telefonicznie pod numerem telefonu (+48) 828 828 828 – czynne całą dobę

  W przypadku stwierdzenia lub podejrzenia nieprawidłowego funkcjonowania Systemu Bankowości Internetowej mogą Państwo zgłosić ten fakt w placówkach Banku lub drogą elektroniczną na kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Punkt Obsługi Klienta w Lubawie

  ul. Rynek 1, 
  14-260 Lubawa

  tel. (+48) 89 645 27 58

  godziny otwarcia pn-pt: 8:45 – 16:30

  Znajdziesz nas też tutaj